O mnie

W ciągu ostatnich kilku lat pracowałem m.in. z największymi firmami na świecie (Alexa Top 100) nad poprawą konwersji, zwiększeniem przychodów i skuteczności działania. Optymalizacja konwersji i skuteczności są o tyle atrakcyjne, że nie wymagają zwiększania nakładów na reklamę. Czyli „za tyle samo ma się więcej”. Im większa firma i jej przychody, tym większy efekt i […]

W ciągu ostatnich kilku lat pracowałem m.in. z największymi firmami na świecie (Alexa Top 100) nad poprawą konwersji, zwiększeniem przychodów i skuteczności działania.

Optymalizacja konwersji i skuteczności są o tyle atrakcyjne, że nie wymagają zwiększania nakładów na reklamę. Czyli „za tyle samo ma się więcej”.
Im większa firma i jej przychody, tym większy efekt i zyski.

Pracowałem i pracuję zarówno z jednymi z największych firm w internecie, jak i ze średnimi firmami. Warunkiem jest dostatecznie wysoki przychód i ruch na stronie, żeby można było skutecznie pracować nad wzrostem.

Na http://nextommerce.pl/ dzielę się częścią swojej wiedzy, jak również pokazuję co jest jeszcze do zrobienia, szczególnie w polskim internecie.
Jeśli uważasz, że twoja firma mogłaby działać skuteczniej, skontaktuj się ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *